"Nepārprotama virsvērtība ir skolotājas personība un spēja sadarboties ar bērniem. Šī ir skoliņa, ko bērni apmeklē ar prieku!"

/ Martas mamma Inga


"Sākot mācības burtiņu skolā nu jau trešo reizi, burtiņi ir kā seni draugi. Skolotājas Rūtas pasakās burtiņi atdzīvojas un ir tik interesanti klausīties par visiem viņu piedzīvojumiem. Pārsteidzoši ir tas, cik viegli tiek apgūtas diezgan sarežģītas lietas, piemēram, dalīšana zilbēs ir kā dalīšanās ar konfektēm. Un smaržīgā burtu cepšana vienmēr tiek gaidīta ar prieku!"

/ Kristīne  – Ernesta, Emīla un Elīzas mamma 


"Lote uzsāka mācības burtiņu skolā attālināti, kas ir ļoti ērti, jo nodarbībai varam pieslēgties dienas vispiemērotākajā brīdī.


Lote ar interesi klausās un līdzdarbojas nodarbībām. Nodarbības palīdz arī man kā mammai saprast, kā palīdzēt iemācīties bērnam lasīt. Rūta ir fantastiska skolotāja!"

/ Lotes mamma, Madara

"Artūrs mācības pie Rūtas uzsāka mēnesi pirms 4. dzimšanas dienas. Nolēmām paskatīties, vai var tik agri noturēt uzmanību un apgūt lasīšanu. Bērns uz nodarbībām gāja ar neizsakāmu prieku un bēdājās ik reizi, kad nācās kavēt nodarbību. Caur pasakām, stāstiem un rotaļām izdevās ar interesi iemācīties burtus pat tik agrā vecumā.

Nu jau tuvojas otrā mācību gada beigas, kur nodarbību formāts ir mainījies, taču vēl arvien bērns izrāda interesi par nodarbību ierakstiem, līdzdarbojas un iesaistās katru reizi, to skatoties. Artūram tagad ir 5 ar pusi gadi, un nemanot viņš ir sācis lasīt. Lēni un nesteidzīgi. Vienā mirklī.

No sirds novērtēju katru Rūtas brīdi, kas pavadīts kopā!

Paldies!"

/ Artūra (5 gadi) mamma Madara 

"Skolotājas Rūtas nodarbības bērnus aizrauj, līdz ar to viņi samērā vieglā veidā apgūst lasīšanu, rēķināšanu, pulksteni u.c., zināšanas, kas nepieciešamas 1.klasē.


Tā kā bērni Burtiņskolā ir apguvuši jau nedaudz no 1.klases vielas, tad viņiem ir vieglāk uzsākt skolas gaitas. Tas ir ļoti būtiski laikā, kad bērns saskaras ar ļoti daudzām jaunām lietām un emocijām.

Rūta ir atbalstoša, aizrautīga un zinoša skolotāja! Bērni ar aizrautību un prieku apmeklēja katru nodarbību Burtiņskolā."

/ Baiba – Elīnas un Amandas mamma


"Mācību procesā ar rotaļu elementiem bērni iemācījās lasīt, rakstīt, rēķināt. Nodarbības ir atraktīvas, dinamiskas, bērni vienmēr uz tām gāja ar lielu prieku. Pabeidzot šo mācību procesu bērns ir pilnībā sagatavots skolas gaitām. Rekomendēju visiem pirmsskolas bērniem!"

/ Bruno – Ralfa, Rūdolfa un Grētas Ullas tētis


"Paldies skolotājai Rūtai par iespēju turpināt mācības ar video nodarbību palīdzību. Meita ar prieku piedalījās iknedēļas nodarbībās un aizrautīgi darbojās līdzi. Paldies, ka ir pieeja visiem grūtības līmeņiem, kas dod iespēju atsvaidzināt zināšanas un pamācīties uz priekšu.


Patika arī mājas darbi ;-) pēc nodarbības, kas palīdzēja nostiprināt apgūto. Mēs gan taisījām mīklu un cepām cepumus, gan pierakstījām apēsto, gan pētījām dabu, gan mācījāmies skaitīt, paralēli vingrinot rakstīt un lasīt prasmi.

Paldies Rūtai par radošo pieeju un par to, ka bērnam ir prieks apgūt, darboties un mācīties."

/ Eva, Helēnas mamma

Paldies, mums ļoti patīk! Video nodarbībās Markuss domā, ka personīgi ar viņu runā, visu atkārto. Ļoti labi, ka Jūs vēršaties pie bērniem, jautājat un prasāt atkārtot (ar prieku plaukšķina, lec un kustās :) ). Patīk, ka paši varam izvēlēties nodarbības laiku.

Turpinām tālāk!


/ Markusa mamma Sņežana

"Āgenskalna Mazajā Burtiņu skoliņā savas personīgās izaugsmes pirmos stabilos soļus ir sākuši spert mūsu ģimenes visi trīs bērni – lielā māsa un abi brāļi, jo šajā skoliņā bērniem tiek dots pats svarīgākais – pirmais pamats bērna personības attīstībā. 

Mācoties šajā skoliņā, bērni ir atklājuši savas intereses un attīstījuši prasmes, kas ir milzīgs palīgs, uzsākot skolas gaitas. Visiem trīs bērniem vienmēr ir patikušas šīs nodarbības un skoliņu atceras ar prieku un pozitīvām emocijām.

No sirds iesaku šo skoliņu citiem vecākiem, kas vēlas savām atvasēm profesionāli vadītu pilnveidošanās izaugsmes procesu, jo prasmes, kas nodarbībās tiek iegūtas, ļoti sekmē bērnu izziņas interesi un motivē turpmākajām skolas gaitām, jo bērni jau ir nostiprinājuši savu zināšanu un prasmju kvantitāti un kvalitāti."

/ Elena - Leo, Roberta un Lauras mamma


"Āgenskalna Mazā Burtiņu skoliņa palīdzēja manam dēlam (6gadi) iemācīties lasīt un rakstīt rotaļīgā un bērnam interesantā veidā. Metode ir bērna uztverei draudzīga un jau pēc 3 mēnešiem bērns sāk smuki lasīt un prot saklausīt skaņas, lai pareizi uzrakstītu vārdus."

/ Sigita, Paula mamma